طراحی و ساخت سایت از مهم ترین نگرانی ها و دغدغه های افرادی است که قصد دارند کسب و کار اینترنتی راه اندازی نمایند و فروش آنلاین داشته باشند. معمولا افرادی که وارد این حوزه کاری می شوند به منظور کاهش هزینه های خود سعی می کنند که از بهترین روش ها برای ایجاد سایت استفاده کنند. به طور کلی سه روش مناسب برای ساخت سایت وجود دارد که در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم.

روش 1: سایت سازهای اختصاصی

در این روش همه چیز از جمله کدها، ظاهر سایت، قالبها و .. کاملا اختصاصی و ویژه هستند و از پایه طراحی آن ها صورت می گیرد. زمان طراحی سایت به این روش مشخص نیست به نیازها و انتظاراتی که شما از سایتتان دارید بستگی دارد و این پروسه می تواند از چند هفته تا چند ماه زمان ببرد. با توجه به این که ساخت سایت به این روش و توسط بهترین سایت ساز ایرانی پر هزینه است اگر می خواهید وب سایتی با هزینه کم راه اندازی کنید بهتر است سایر روش ها را انتخاب نمایید.

روش 2: سایت ساز با سیستم SASA

از سریع ترین و کم هزینه ترین روش های ساخت سایت می توان به استفاده از سایت ساز با سیستم SASA اشاره نمود. طراحی این سایت سازها از طریق سیستم SASA  انجام شده  و می توان گفت امکاناتی در حد یک وبلاگ دارند. برای این منظور کافی است به یکی از بهترین سایت ساز ها وارد شوید و با گذراندن مراحلی مانند ثبت نام سایت و انتخاب قالب و وصل شدن به دامنه سایت خود را راه اندازی نمایید و فعالیتتان را شروع کنید.

روش 3: سایت سازهای رایگان

این سایت سازها تمامی خدمات خود را به صورت رایگان ارائه می دهند و با مراجعه به بهترین سایت ساز رایگان می توان سایتی با امکانات ساده و معمولی طراحی کنید. البته اگر می خواهید سایت مجهزتری که دارای امکانات بیشتری است داشته باشید کافی است هزینه ای بابت خرید قالب های ماژول دلخواهتان بپردازید وبا نصب آن ها تغییراتی در سایت خود ایجاد نمایید.

چه افرادی بهتر است از سایت سازها استفاده نمایند؟

با توجه به هزینه بالایی که روش های اختصاصی ساخت سایت دارند بهتر است کسب و کارهای تازه کار مثل فروشگاه های اینترنتی که محصولات دستساز و هنری ارائه می دهند، عکاسان، نویسندگان و .. از سایت سازها استفاده نمایند. در حال حاضر با بهترین سایت ساز فروشگاهی و .. می توان  سایت های بسیار با کیفیت و زیبایی طراحی و ایجاد نمود.

 

 

برترین سایت سازهای ایرانی

با در نظر گرفتن مطالب ذکر شده قصد داریم که در انتها بهترین سایت سازهای ایرانی در سال 99 را در مجموعه بهترین سایت های ایران در بست فارسی به شما همراهان گرامی معرفی کنیم.

 

  1. سایت ایران سرور ( مانا)
  2. سایت ایران هاست
  3. سایت سی فایو
  4. سایت پرتال
  5. سایت سازیتو
  6. سایت وبزی
  7. سایت یوتاب
  8. سایت سایت ساز زرین
  9. سایت کانی وب
  10. سایت کاموا

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *