ژانویه 25, 2021

از بین بردن چین و چروک های صورت با روغن نارگیل | بیماری

: نابود کردن چین و چروک های صورت با روغن نارگیل

: با بالارفتن سن،چین و چروک ها هم در صورت پیدا می شه

نابود کردن چین و چروکای صورت با روغن نارگیل

چین و چروکای موجود در پوست صورت تون با بالا رفتن سن نمایان شده و شما رو آزار میدن. یکی از بهترین روشای طبیعی واسه نابود کردن چین و چروکای صورت به کار گیری روغن نارگیله.

شاید شمام مانند هرکی دیگه ای از چین و چروکای صورت بدتون میاد و اونو جزو اولین نشونه های پیری میدونید. اما من به شما مژده میدم که دیگه از اونا نترسین، چون قراره خیلی راحت به کمک روغن نارگیل از شر چین و چروک صورت تون خلاص شید.

با بالارفتن سن، سر و کله چین و چروکا در هر جایی از صورت که دلشون بخواد پیدا می شه. دور لبا، پیشونی، خط اخم، دور چشم یا هرجای دیگه از صورت. راه های بسیاری واسه کم کردن یا محو کردن چین و چروک صورت تون هست و به کار گیری روغن نارگیل یکی از مفیدترین و در عین حال بی ضررترین هاست. روغن نارگیل تون رو از نوع اصل و دارای تاریخ مصرف جفت و جور کنین و اونا رو طی مراحل زیر به صورت بزنین.

چین و چروک صورت تون رو با روغن نارگیل از بین ببرین
_ صورت تون رو بخوبی بشورید، مخصوصا قسمتایی که چین و چروک داره. این کار کمک می کنه هم قشر آلودگی از اون قسمت ورداشته شه و هم جذب رطوبت روغن در اون نقاط به بالاترین درجه برسه.
_ پوست تون نباید هیچ آرایشی داشته باشه. اگه آرایش دارین حتما پاک کنین.
_ دستان تون رو بشورید. بعد اونا رو آغشته به روغن نارگیل کنین و به آرومی قسمتای چروک خورده رو ماساژ بدین تا روغن رو جذب کنن.
_ این کار رو هر شب قبل از خوابیدن انجام بدین.

بعد از یه مدت کوتاه میفهمید که شرایط پوست صورت تون چقدر بهتر شده. روغن نارگیل با رادیکالای آزاد مقابله می کنه و چین و چروک و خطوط ایجاد شده روی پوست رو نابود می کنه، پوست رو خنک می کنه و از بروز ناراحتیای اگزما و پسوریازیس جلوگیری می کنه، پوست رو تمیز و مرطوب می کنه، و در پاک کردن آرایش موثره.

همه اینا دلایل خوبی هستن که شما نظری به این روغن به درد بخور بندازین و واسه یه مدت پوست تون رو با اون تغذیه کنین.

.

منبع :