: بااین روش چروک دور چشم خود رو از بین ببرین

نابود کردن چروک دور چشم راه و روشای مختلفی مثل بوتاکس و به کار گیری ماسکای دور چشم داره اما مثل همیشه راز زیبایی پوست زنان شرقی با تموم این روش ها فرق داره و همین موجب شده که محققان و پزشکان زیبایی کشورای دیگه در مورد روشای جور واجور زیبایی سنتی زنان ژاپنی و کره ای به طور علمی تحقیقات بکنن و به دلیل و راز اونا پی ببرن.

طبق گفنهای نائومی موریامی زنای ژاپنی بسیار نسبت به پوستشون بسیار حساس هستن و روشی رو سالهاست که از روشی سنتی واسه جلوگیری از چروکیدگی پوستشون استفاده می کنن. چینیا و ژاپنیا از یه روش سنتی قدیمی واسه جلوگیری و محو کردن چروکای دور چشم شون استفاده می کنن که این روزا در کشورای اروپایی روی اون تحقیقات و مطالعاتی انجام شده تا با روشای دیگه واسه محو کردن و نابود کردن چروک های دور و بر چشم مقایسه شن.

روش زنان چینی واسه نابود کردن چروک دور چشم 

روشی که از گذشته تا امروز در بین زنان چینی و ژاپنی واسه نابود کردن چروکای دور و بر چشم استفاده می شده به کار گیری پیلهای کرم ابریشمه.

پیلهی کرم ابریشم حالت سایشی و تراشنده داره و به دلیل بافت خاص حس چرب بودن رو ایجاد نمی کنه.

پزشکان فرانسوی روی یه زن به مدت سه هفته از این روش استفاده کردن هفته اول پوست صورت اون کمی احساس خشکی می کرد و هیچ فرق و تغییری احساس نمی شدتا اینکه وارد هفته دوم مصرف پیلهی کرم ابریشم واسه نابود کردن چروکای دور چشم شد و در تصاویر گرفته شده تغییرات به روشنی دیده شد.

جالبه بدونین که از پیله کرم ابریشم میشه واسه نابود کردن پف چشم و به عنوان ماده جوون کننده پوست استفاده کرد.

نابود کردن چروک دور چشم به روش زنان ژاپنی

۴.۱۱۰۵۶

منبع : نمناک /ن

.

منبع :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *