ژانویه 24, 2021

از بین بردن چربی ها با این نوشیدنی ها | رژیم غذایی

نابود کردن چربی ها با این نوشیدنیا

 ما شما رو با یه نوشیدنی ساده که می تونین در منزل تون درست کنین آشنا می کنیم. با خوردن این نوشیدنی می تونین چربیای اضافه بدن تون رو ازبین ببرین.

بررسیای علمی نشون میده که تعداد افراد آلوده به باکتری معده معروف به «هلیکوباکتر» روز به روز بیشتر می شه. این نوع باکتری بدون مشکلات جانبی، ممکنه به مدت زمان طولانی در معده بمونه. به گفته مختصصان علوم پزشکی، باکتری «هلیکوباکتر» از راه غذا و آب آلوده به معده منتقل می شه.

 

این نوع باکتری اگه به سرعت درمان نشه، ممکنه مشکلات کلی ای مانند استفراغ، تورم، سوزش معده، دل درد، اسهال و یبوست واسه سلامتی جسم بوجود آورد. هم اینکه ممکن باعث زخم معده و حتی سرطان معده شه. به غیر از این مشکلات می تونه مشکلات قلبی، عروق خونی و ضعف در گردش خون و کاهش «سروتونین» در مغز که باعث ایجاد افسردگی در افراد می شه.

 

ما با یه نوشیدنی ساده که اونو در خونه جفت و جور می کنیم می تونیم از این باکتری کشنده رهایی یابیم. طبق این گزارش با جفت و جور این نوع نوشیدنی می تونیم از تورم معده و هم سوزوندن چربی به خصوص شب هنگام واسه همیشه از این باکتری خلاص شیم.

 

واسه جفت و جور این مایع سحر آمیز یه عدد لیمو، خیار، یه قاشق غذا خوری زنجبیل رنده شده، یه قاشق آب کاکتوس، مقداری جعفری یا گشنیز و نصف فنجون آب در مخلوط کن بذارین و اونو روشن کنین تا خوب این مواد مخلوط شه و بعد اونو روزانه بخورین تا از چربیای اضافه رها شید.

 

خوردن این نوع نوشیدنی نه فقط باکتری معده رو نابود می کنه و از ورم معده جلوگیری می کنه، بلکه این نوع نوشیدنی باعث نابود کردن چربیای اضافه در بدن می شه.

 

گشنیز

گشنیز یا جعفری، گشنیز شامل ویتامین A، ویتامین C، ویتامین B6، آهن، منیزیم، کلسیم، پتاسیم و فیبره. سبزی گشنیز به عنوان داروی معده و بهبود دهنده عمل گوارش و هضم غذا شناخته شده و تحقیقات نشون میده که مصرف اون باعث دفع چربی، سرب و آلومینیوم هم می شه.

 

زنجبیل

زنجبیل به دلیل داشتن خواص ترموژنیک باعث افزایش دمای بدن می شه و در نتیجه سوخت و ساز بدن رو تحریک می کنه. به خاطر همین هم به چربی سوزی کمک زیادی می کنه. وقتی که متابولیسم بدن بالا باشه چربیای بیشتری می سوزوند، کاری که فقط با رژیم گرفتن ممکن نیس. علاوه بر این زنجبیل واسه هضم غذا خوبه. به خاطر اینکه می تونه حرکات مواد غذایی رو در معده و روده کوچیک کنترل کنه. وقتی که هضم غذا خیلی راحت و درستی انجام میشه می شه ساده تر لاغر شد. یعنی بدون تحمل دل درد، گاز معده یا نفخ و چیزای دیگه ای به جز اینا.

 

خیار

خیار از میوه های کم کالری به شمار میره به روند سوزوندن چربی کمک می کنه.

 

لیمو

آب لیمو نه فقط باعث نابود کردن سموم بدن می شه بلکه مصرف اون باعث نابود کردن چربیا هم می شه.

 

منبع : jamejamonline.ir

.

منبع : banookade.ir