نابود کردن غلظت خون با چند خوراکی

نابود کردن غلظت خون واسه جلوگیری از لخته شدن خون و به دنبال آت سکته های مغزی و قلبی از اهمیت بالایی برخورداره که در این راه اگه از خوراکیای طبیعی استفاده شه بسیار بهتر و کم آسیب تر هستش.

از بین بردن غلظت خون واسه جلوگیری از لخته شدن خون و به دنبال آت سکته های مغزی و قلبی از اهمیت بالایی برخورداره که در این راه اگه از خوراکی های طبیعی استفاده شه بسیار بهتر و کم آسیب تر هستش چون که خون عامل اصلی زندگی ما هستش و تصفیه کردن اون خیلی با اهمیته.

راه های مختلفی واسه اینکه بتونیم خون تمیزی داشته باشیم هست. اینجا به چند روش واسه تصفیه خون می پردازیم.

همونطور که میدونید مصرف انار از زمانای قدیم بسیار پیشنهاد شده .این روزا انار یکی از میوه های موجود در بازاره که می تونین واسه تصفیه خون ازش استفاده کنین. انار با آنتی اکسیدان های خود می تونه خون شما رو به شفاف ترین حالت خود برسونه.

بازم پیشنهاد واسه مصرف سبزیجات . سبزیا از جمله موادی هستن که میشه از اونا واسه تصفیه خون استفاده کرد. به کار گیری اسفناج، موسیر، تره فرنگی می تونه به شما در داشتن بدنی سالم و هم اینکه خالی از هر گونه میکروب کمک کنه. این مواد خون شما راکاملا شفاف و صاف می کنن و جریان اونو بهتر می کنن.

 

همیشه نباید به فکر لاغر شدن و کاهش وزن بود و به خاطر همین از فیبر کمی استفاده کرد چون که فیبر و غذاهای فیبردار از جمله موادی هستن که میشه از اونا واسه تصفیه کردن خون استفاده کرد. تلاش کنین در رژیم غذاییتان موادی مانند آناناس، تخم کتون داشته باشین تا اندازه فیبر بدن شما به طور کامل تامین شه. فیبر هم اینکه دستگاه گوارش شما رو به طور کامل تقویت کرده و از مشکلات ان جلوگیری می کنه.

به عنوان بهترین و سالم ترین نوشیدنی چای سبز یکی از نوشیدنیای بسیار خوشمزه و هم اینکه مقویه که باید ازش استفاده کرد. روزانه یه لیوان چای سبز میشه به شما در داشتن خونی تمیز کمک به سزایی کنه. هم اینکه چای سبز دستگاه گوارش و سیستم قلبی شما رو تقویت می کنه.

همونجوری که میدونید فست فودها مضرترین خوراکیا در سراسر دنیا  هستن. خوردن غذاهایی که با روغن بسیار درست شدن و هم اینکه از مواد گوشتی فرآوری شده جفت و جور شدن می تونن غلظت خون شما رو زیاد کرده و هم اینکه خون شما رو کثیف کنه.


نابود کردن غلظت خون با چند خوراکی

۴.۸/۵

۶۴

منبع : باشگاه خبرنگاران /ن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *