یک معلم کلاس خصوصی فیزیک درک درستی از آن ایجاد کرده است ماهیت علم از جمله درک نام علمی مهارت های فرآیند فکری ، قوانین شواهد علمی ، فرضیه های علوم ، خلقیات علمی ، باورهای غلط عمده در مورد علم و وحدت بخشیدن مفاهیم و فرایندهای علم. یک معلم کلاس خصوصی فیزیک توانایی کمک به او را پیدا کرده است دانش آموزان می فهمند که چگونه کلاس خصوصی فیزیک با زندگی آنها ، جامعه و جامعه به طور کلی چنین معلمانی به دانش آموزان کمک می کنند تا علوم و فنون – فنی را خطاب قرار دهند مسائل به روشی صریح و عینی است. آنها به دانش آموزان کمک می کنند تا تبدیل شوند شهروندان آگاه که روزی نیاز به تصمیم گیری در مورد علم دارند مسائل مربوط به کیفیت محیط ، آموزش و خصوصی آنها و سلامت جامعه. دانش آموزشی و دانش محتوای آموزشی برنامه های آمادگی معلم کلاس خصوصی فیزیک معلمان کلاس خصوصی فیزیک سطح دوم از طریق برنامه های متنوعی آماده می شوند.

این شامل برنامه های کلاس خصوصی فیزیک و تدریس خصوصی فیزیک ، از جمله برنامه های سطح متوسطه و برنامه های صدور گواهینامه جایگزین. علوم پایه  برنامه های آموزش معلم به دلیل برنامه ای بودن بسیار متفاوت است ماهیت ، تفاوت در شرایط صدور گواهینامه در پنجاه استان ، و فلسفه دانشکده ها در آموزشگاه ها و موسسه ها. بعضی از موسسات این کار را می کنند متخصصان (یک مدل آماده سازی زمینه واحد) را آماده کنید در حالی که دیگران این کار را می کنند عمومی گرایان را آماده کنید (مدل آماده سازی زمینه گسترده). برخی از معلمان دریافت خواهند کرد دوره های تخصصی روش های علمی در رشته اصلی محتوای آنها در حالی که سایر دوره ها دوره های علمی متداول کلاس خصوصی فیزیک را از موسسه آموزش دریافت خواهد کرد. آموزشگاه ها و موسسه ها از روش های مختلفی استفاده می کنند. در بعضی از دانشکده ها و آموزشگاه ها ، دانش آموزان دوره های محتوایی و آموزشی را کامل می کنند و در آخرین ترم خود در حال تدریس کامل دانش آموزان هستند.

دیگران از کلاس خصوصی فیزیک استفاده می کنند الگوهای مشارکت مدرسه توسعه یا آموزشگاه و مدرسه. این مدل ها اغلب شامل همکاری هایی است که بین برنامه های آموزش معلم تشکیل شده است ، بخشهای محتوا و مناطق مدرسه. یک مزیت مشارکت برنامه ها این است که تجارب میدانی با کار دوره کاملاً سازگار است قبل از تدریس دانش آموزان ، و فرصت های گسترده ای به نامزدهای معلم بدهید دانش خود را در موقعیت های دنیای واقعی مشاهده و به کار گیرند. تمام برنامه های آموزش معلمان باید توسط استان هایشان معتبر شناخته شوند. اعتبارسنجی توسط آژانس های ملی دانش آموزان را با بالاترین کیفیت تضمین می کند تجربه آموزشی ممکن است ، و باید مورد توجه قرار گیرد برای داوطلبان معلمی که در کدام نهاد یا مدرسه شرکت کنند مدیران تصمیم می گیرند که چه فارغ التحصیلانی را استخدام کنند. معلمان کلاس خصوصی فیزیک می فهمند چه چیزی موثر است درس دادن. معلمان کلاس خصوصی فیزیک باید حداقل موارد مناسبی داشته باشند تجارب منجر به درک قابل درک از موارد زیر است عناصر دانش آموزشی.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *